Ať už potřebujete finančního poradce, hypotečního bankéře nebo realitního makléře, ať už jste na straně prodávajícího nebo kupujícího, naše rady jsou přizpůsobeny výhradně vašim potřebám a zájmům. A to až do konce března 2024 zcela bezplatně.

Poradna image
Naše rady jsou zaměřeny na zájemce, který hledá důvěryhodné poradenství při koupi nemovitosti, ať už se jedná o byt, dům či chalupu. Rozumíme tomu, že proces nákupu nemovitosti může být složitý a stresující, proto jsme zde, abychom vám poskytli bezplatnou podporu a sdíleli s vámi naše rozsáhlé zkušenosti v oblasti prodeje nemovitostí. Ať už potřebujete finančního poradce, hypotečního bankéře nebo realitního makléře, ať už jste na straně prodávajícího nebo kupujícího, naše rady jsou přizpůsobeny výhradně vašim potřebám a zájmům. A to až do konce března 2024 zcela bezplatně.

Pro všechny čtenáře, kteří odebírají internetový magazín, nabízíme poradenství zdarma bez ohledu na rozsah vašich potřeb. Naším cílem je být vaším spolehlivým partnerem ve světě nemovitostí, poskytovat vám aktuální a přesné informace, a pomoci vám udělat informované rozhodnutí, které bude mít pozitivní dopad na vaše bydlení i život. Tak už pište, nebo volejte.

Pokud hledáte spolehlivého průvodce světem nemovitostí a bydlení, jsme zde právě pro vás. Já, Petr Janša, spolu s mou kolegyní a kolegou, jsme experti, na které se můžete obrátit s řadou otázek. 
 
Zde je několik oblastí, ve kterých vám můžeme nabídnout naši radu a pomoc:.

 
Konceptualizace smluv: Potřebujete sestavit smlouvu, která bude chránit vaše zájmy a zároveň bude v souladu s právními normami? Ať už jde o kupní, nájemní smlouvy nebo smlouvy o dílo, my vám pomůžeme, aby ještě před podpisem kupních smluv jste mohli připomínkovat a účinně argumentovat ještě než se půjde k notáři či advokátovi.
 
Návrhy na katastrální úřad: Věcná břemena, právo cesty a stezky, zástavní právo zákaz zatížení a zcizení, předkupní právo, poznámky v listu vlastnictví, jsou naše pojmy. 
Poradíme, potvrdíme nebo upozorníme na záludnosti katastrálního řízení, od podání návrhů po zajištění zápisu do katastru nemovitostí. Chcete-li zřídit zástavní právo nebo se orientovat ve věcných břemenech, jsme tu, abychom vám pomohli pochopit jejich důležitost a dopady na vaši nemovitost.
 
Rady k stavebním záludnostem: Pokud se chystáte stavět nebo rekonstruovat, můžeme vás provést komplikovaným procesem stavebního povolení a upozornit na potenciální problémy. Hodnocení cen a úskalí na trhu nemovitostí: Máme dlouholeté znalosti o cenách nemovitostí a tom, na co si dát pozor při koupi nebo prodeji.

Realitní marketing: Chcete-li prodat nebo pronajmout vaši nemovitost, můžeme vám poskytnout expertní rady ohledně marketingových strategií, které vám pomohou dosáhnout nejlepších výsledků. Ať už se jedná o jednoduchou konzultaci, nebo složité byrokratické administrativní a právní záležitosti, jsme připraveni vám pomoct s první radou. Pokud si nejste jisti, jaký krok udělat dál, nebo potřebujete někoho, kdo by vám poskytl třetí názor, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde, abychom vám pomohli a poradili.Díky této snadné webové aplikaci jsem si uvědomil, že splnění snu nemusí být nedosažitelné.

e-shop image
Vždy jsem snil o tom, že budu mít svůj vlastní obchod. Představoval jsem si, jak pečlivě vybírám, vyjednávám ceny s dodavateli a jako první vítám zákazníky při vstupu do obchodu. Moje představy však byly trochu romantizované a skutečnost se ukázala být o něco komplikovanější.

Zpočátku mě odradilo množství byrokracie a finanční investice. Ale pak jsem objevil webovou aplikaci, která mi umožnila založit svůj vlastní e-shop. Ačkoli to nebylo přesně to, co jsem si původně představoval, bylo to přesto splněním mého kariérního snu.

Nyní mám malý, ale profesionálně vypadající e-shop, kde prodávám hlavně věci, které miluji. A nejlepší na tom je, že základní verze je zdarma, klikni a vyzkoušej.

Roman