Někdo si neumí představit život v bytě, jiného zase děsí představa rodinného domu.

Hypotéky zlevňují, Moneta testuje hypoteční úrok pod hranici 4,5 %

Budete v nejbližší době, nebo na jaře kupovat byt či dům? Kolik stojí dům a kolik byt u Kolína a jaký je rozdíl cen v Bruntálu? Víte že, smlouvat o ceně má nejvyšším význam v bance? Ano, právě v bance se mimořádně zúročí vaše vyjednávací schopnost.

Přečtěte si více  
Výhody a nevýhody obou typů bydlení

Někdo si neumí představit život v bytě, jiného zase děsí představa rodinného domu. Pokud jste na bydlení v bytě zvyklí od dětství, nebude vám dělat bydlení v bytě žádný problém.

Přečtěte si více  
Vánoční dekorace DIY: Přineste kouzlo svátků do vašeho domova

Když zima zavane svým chladným dechem a první vločky sněhu začnou tančit ve vzduchu, víme, že čas vánoční magie je tady. Je to doba, kdy se naše domovy mění v hnízda plná tepla, světla a radosti. S přibývající tmou se každý touží uchýlit do svého útočiště, kde může obklopit sebe a své blízké atmosférou pohody a klidu.

Přečtěte si více  
Postavte si jednoduchou modulární chatu

V dnešním světě se zdá, že náklady na bydlení neustále rostou, a pro mladé lidi je tak stále náročnější najít cenově dostupné bydlení. Existuje však řešení, které si získává oblibu mezi těmi, kdo začínají žít samostatně.

Přečtěte si více  
Podzimní poptávka po nájemním bydlení stoupá, přesto nájmy klesají

Podzimní měsíce jsou synonymem nejen pro nástup nového akademického roku, ale také pro výrazné zvýšení poptávky po nájemním bydlení.

Přečtěte si více  
Opět posuneme hodinky na zimní čas

Zítra si opět posuneme hodinky na zimní čas a je důležité, abychom se na to správně připravili, nejen duševně, ale i ve svém bydlení a zahradě.

Přečtěte si více  
Výhody bydlení v bytě

Byty jsou součástí domů a někdy celých obytných areálů a obvykle je kontrolováno, kdo do domu nebo areálu vstupuje a kdo jej opouští, takže je zvýšena bezpečnost.

Přečtěte si více  
Nejlepší nemovitost pro vás a vaši rodinu

Tak se volba mezi domem a bytem stává součástí dilematu, které je třeba vyřešit. V okamžiku koupě je to první otázka, protože existuje mnoho alternativ.

Přečtěte si více  
Výhody bydlení v rodinném domě

Domy mají větší prostory a obvykle i zahradu nebo terasu, což usnadňuje nejen sušení prádla. Kromě toho mohou mít domy vlastní garáže a parkovací plochy.

Přečtěte si více