Giga projekty mají potenciál formovat nejen budoucnost Saúdské Arábie, ale i její pozici ve světě. Jsou symbolem ambice a představivosti, ale také připomínkou, že každý krok vpřed musí být učiněn s ohledem na dlouhodobé důsledky pro planetu a její obyvatele.

Bydlení v kontejneru: Proč je to stále populárnější a jaké jsou jeho výhody?

V posledních letech roste obliba obytných kontejnerů neuvěřitelným tempem. Stále více lidí přitahuje jedinečný a inovativní koncept využití přepravních kontejnerů jako základu pro jejich domovy.

Přečtěte si více

Proměňte venkovní prostor svého rodinného domu

Už vás nebaví dívat se na svůj nudný a nezajímavý dvorek pokaždé, když vyjdete ven? Sníte o krásném a funkčním venkovním prostoru, kde můžete bavit hosty, odpočívat s rodinou a užívat si slunečních paprsků?

Přečtěte si více

Zimní zahrada je ideálním řešením pro milovníky přírody

Zimní zahrada je jedním z ideálních řešení pro milovníky přírody a venkovních aktivit, kteří si chtějí prodloužit čas strávený na zahradě i v chladných měsících.

Přečtěte si více

Proč jsou krbová kamna a krby tak oblíbená?

Krbová kamna a krby jsou cenově výhodným zdrojem tepla a jsou ideální pro ty, kteří chtějí svému domovu dodat ráz. Krbová kamna jsou typem volně stojícího zdroje tepla na tuhá paliva, tedy nejčastěji dřevo zabudovaného přímo do zdi.

Přečtěte si více

Glamping - stylové chatičky uprostřed přírody

Glamour a camping daly dohromady slovo glamping, které definuje zážitky, kdy si užíváte krásy a přírody, aniž byste se vzdali pohodlí a luxusu.

Přečtěte si více

Jak zařídit pracovní stůl pro prvňáčky

Prázdniny jsou pomalu za námi a některé rodiče čeká příprava dětí na jejich první školní den. Vaši ratolest čeká po prázdninách nová etapa života, kdy zasedne do školních lavic.

Přečtěte si více

Zahrada v srpnu – co dělat, na co se připravit

Srpen je obecně považován za nejteplejší měsíc v roce, takže, co my zahradníci budeme dělat? Především sklízet a zalévat, ale v srpnu bychom hlavně neměli zapomínat na relax a odpočinek, který k létu neodmyslitelně patří.

Přečtěte si více

Rekreační chata nebo srub?

Výhodou těchto chat a srubu je také to, že jsou na krásných místech. Představím vám několik zajímavých srubových domů a chat, které můžou být nejen inspirací, ale takže impulzem jak najít perfektní chatu na perfektním místě pro váš útěk z města, kde letní denní teploty stoupají na 27 až 33 °C.

Přečtěte si více

Stavební povolení pro rekonstrukci koupelny

Kdy potřebujete stavební povolení k rekonstrukci? Ohledně stavebního povolení pro rekonstrukci koupelny můžou nastat nejasnosti. Na co se připravit? Kdy stačí jen ohlášení a co je třeba připravit si pro stavební povolení?

Přečtěte si více

Výjimečné koupelny, profesionální designeři

Už dávno jsou pryč doby, kdy koupelny byly pouze funkčními vnitřními prostory, které jako by postrádaly výrazný styl a majestátnost.

Přečtěte si více

Už vás nebaví zašlé spáry a opotřebované koupelnové vybavení?

Žádná koupelna nezůstane pořád nová a krásná, protože kvůli zvýšené vlhkosti se v koupelně množí plno různých bakterií. Pokud bydlíte v panelákovém bytě s umakartovým jádrem, pak si vaše koupelna žádá velkou rekonstrukci.

Přečtěte si více

Služba sledování změn údajů o nemovitostech

Služba lidově nazvaná hlídací pes, vás může ochránit před nechtěnou manipulací s vaší nemovitostí. Služba sledování změn údajů o nemovitostech.

Přečtěte si více