Přítomnost makléře při podpisu kupní smlouvy je nezbytná, aby mohl poskytnout potřebné informace a asistovat při řešení jakýchkoli dotazů.

Malometrážní domky, modulární stavby a glamping

Víte, co je teď největším hitem v oblasti bydlení? Přece malometrážní domky, modulární stavby a glamping! A představte si, že právě na tohle všechno se zaměřuje letošní Stavební veletrh Brno a Festival architektury, který proběhne od 24. do 27. dubna. Pokud vás tyhle trendy zajímají, rozhodně si to nenechte ujít!

Přečtěte si více

Krtka na své zahradě vítejte jako vzácného hosta

Pokud jste v poslední době na své zahradě zpozorovali malé kopečky hlíny, takzvané krtince, máte opravdový důvod k oslavě. Stal se z vás totiž šťastný hostitel neobyčejného a užitečného tvora – krtka!

Přečtěte si více

Konec zpronevěry peněz klientů z advokátních úschov

Celková částka zpronevěřená advokáty přesáhla půl miliardy korun. Mgr. Jiří Kučera z advokátní kanceláře Kučera & Associates přichází s překvapivě snadným řešením, jak tomuto nežádoucímu jevu jednou pro vždy zabránit.

Přečtěte si více

Přítomnost makléře při podpisu kupní smlouvy je nezbytná

Při realizaci prodeje nemovitosti je klíčovým dokumentem kupní smlouva, která zajišťuje převod vlastnických práv od prodávajícího k nabyvateli.

Přečtěte si více

Příběh bydlení snů - začíná na moři

Jak si zařídit bydlení snů s BLOGY (nazvěme tak vyřazené lodní kontejnery) modulární domy z recyklovaných lodních kontejnerů.

Přečtěte si více

Magie svátků je tady!

Vánoční svátky jsou obdobím očekávání, napětí a nervozity. Lidé se těší na to, co jim letošní Vánoce přinesou. Ale nesmíme zapomínat, že největší kouzlo Vánoc utváříme my sami svou náladou.

Přečtěte si více

Projekt města budoucnosti The Line

Očekává se, že v The Line bude žít devět milionů lidí, což je více než v kterémkoli jiném městě v Saúdské Arábii. Město nebo reklamní trik. Výzkumníci z Complexity Science Hub nyní ukazují, proč by The Line neměl být výkladní skříní budoucích měst.

Přečtěte si více

Vlastníte nemovitost? Neviditelná ruka trhu může vaše jmění dramaticky snížit i zvýšit o více než ⅓

Praha je výjimkou, zde se ceny budou zvyšovat v nejbližší i vzdálenější budoucnosti. Podle Deloitte Property je průměrná cena nemovitosti v Praze pouze o třetinu vyšší než průměr v celé republice. V Paříži a Berlíně jsou ceny více než trojnásobné.

Přečtěte si více

Romans-sur-Isère, malebné středověké město na jihu Francie, prochází fascinující proměnou

Uvnitř těchto ubytovacích zařízení, naleznete půvabné byty, které kombinují historický šarm s moderním komfortem. Představte si příjemný obývací pokoj, který vede po několika schodech do pohodlného ložnice. Kuchyňský kout a moderní sprchový kout dokreslují celý obraz. Tyto prostory jsou prostorné, vkusně zařízené a mnohdy lepší než řada hotelových pokojů – a to vše za zlomek ceny, pouhých 75 EUR za noc.

Přečtěte si více

Spolubydlení je jako moderní verze manželství

Podle statistik sedm z deseti mladých lidi do 30 let považuje spolubydlení za vhodný první krok k osamostatnění. Ale proč je to tak? Proč je tato forma bydlení tak atraktivní pro mladou generaci? Představte si, že jste mladý, životem plný energie a touhy po nezávislosti. První krok? Opustit hnízdo. A pak? Najít si místo, kde můžete začít psát svůj vlastní příběh.

Přečtěte si více

Futurismus odmítající tradici a objímající moderní dobu

Futuristé, jak se umělci tohoto směru nazývali, si nejenže oblíbili rychlost a rušno moderní doby, ale ještě více to hledali a dokonce se to snažili vyjádřit ve svých dílech. Jejich zájem o rychlost se projevoval ve zkratkovitosti a proměnlivosti básnického rytmu, což vedlo k tvorbě děl s jedinečnou dynamikou a energií.

Přečtěte si více

Terasa je považována za velmi významný prostor v domě

Terasa je často považována za velmi významný prostor v domě a není těžké pochopit proč. Tento venkovní prostor, naplňující propojení mezi domem a přírodou, umožňuje nám přímý kontakt se zahradou a nabízí nám možnost nadýchat se čerstvého vzduchu.

Přečtěte si více